Pillerkaare veebikaubamaja kasutustingimused

Müügitingimuste kehtivus

Müügitingimused kehtivad Pillerkaare veebikaubamaja klientide (edaspidi Klient) ja AC Kirje OÜ (edaspidi Pillerkaar) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Pillerkaare veebikaubamajast toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid. Pillerkaar jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Pillerkaare veebikaubamaja artiklites.

 

Hinnad

Kõik hinnad Pillerkaare veebikaubamajas sisaldavad käibemaksu 20%. Kõik soodustused on kuvatud eraldi ning toodud on lõpphind koos käibemaksuga.

 

Tellimuse vormistamine

Toodete tellimiseks valige sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile. Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud toodete arvu. Tooteid saate ostukorvist eemaldada vajutades samal real asuvale ristile.

Enne tellimuse vormistamist palume valida paki kohaletoimetamiseks sobilik tarneviis. Alates 30 € on kauba kohaletoimetamine Eesti piires tasuta.

Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „vormista tellimus“. Kui olete juba Pillerkare veebikaubamaja registreeritud kasutaja, siis logige kontole sisse. Kui tellite tooteid esimest korda, siis vajutage „uus klient“ ja sisestage kontaktandmed. 

Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule „maksma“. Seejärel vormistatakse teile ettemaksuarve, mille saate tasuda kohe krediitkaardiga või pangalingi kaudu. Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse teie e-posti aadressile. Tellimuste ajalugu ja arveid on võimalik registreeritud kasutajal hallata „Minu konto“ alt.

Tooted postitame teile pärast arve tasumist.

 

Müügilepingu jõustumine

Klient seob ennast tellimuse ja selle eest tasumisega pärast vajutamist nupule „maksma”. Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse kogusumma on laekunud.

 

Kohaletoimetamine

Pärast müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) paneme tellimuse kokku ning anname selle üle kohaletoimetamiseks logistikapartnerile.

Esitatud ja makstud tellimused saate kätte 1-3 päeva jooksul või vastavalt  muud moodi kokku lepitud ajale. Saartel võib kohaletoimetamine aega võtta rohkem. Juhul kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib klienditugi Kliendiga kokku sobiva tarneaja.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume hoolega üle kontrollida kohaletoimetamiseks sisestatud andmed.

Transpordi käigus vigastada saanud tooted, kuid mitte tootepakendid, asendatakse uutega. Juhul, kui toote asendamine peaks osutuma võimatuks, hüvitatakse kauba maksumus.

Pillerkaare veebikaubamaja ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Pillerkaare veebikaubamaja ei saanud mõjutada või ette näha.

 

Tagastamisõigus

Pillerkaare veebikaubamajast ostetud toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus. Juhul kui e-poest tellitud toode Kliendile ei sobi, võib ta selle põhjendusi esitamata Pillerkaare veebikaubamajja tagastada.

Kauba tagastamiseks kontakteeruge meie klienditoega telefonil 5088676 või kirjutage e-kiri aadressile abi@pillerkaar.ee.

Ostetud toode tuleb tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates toote tagastamise avalduse esitamist.

Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tagastatav toode olema kasutamata/avamata ning toote pakend terve ja kahjustamata.

Kliendile hüvitatakse tagastatava kauba maksumus hiljemalt 14 päeva jooksul alates toote tagastamise avalduse kättesaamisest.

14-päevane taganemisõigus ei kehti kaubale, kui:

 1. toode on tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel kasutamiseks kõlbmatu või see on olnud kasutusel või avatud (kosmeetika-, juuksehooldustooted jms);

 2. toode on segatud vedelikuga või teise tootega, nii et neid ei saa enam teineteisest eraldada;

 3. tootel on mehaanilised vigastused või see on purunenud (nt kukkumise tõttu), mis pole tekkinud transpordi käigus;

Kui selgub, et klient ei ole saanud tellitud toodet, kaup ei vasta e-poes olevale kirjeldusele või tootel ilmneb viga, siis ei pea klient tegema taganemisavaldust 14 päeva jooksul, vaid võib kasutada seadusest tulenevat pretensiooni esitamise õigust.

 

Vastutus

Pillerkaare veebikaubamaja ja Klient vastutavad teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tehtud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

 

Vääramatu jõud

Pillerkaare veebikaubamaja ei vastuta tekitatud kahju või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida me ei saanud mõjutada või ette näha.

 

Isikuandmete kaitse ja turvalisus

Pillerkaare veebikaubamaja lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.

Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse.

 

 

 •  
  Pakk kätte juba homme!
 •  
  Vajad abi - helista +372 56 889 894
 •  
  Alates 35€ transport TASUTA
 •  
  Tule poodi pakile järele